Rašyk komentarus su Facebook ar Twitter paskyra!

image

Jei dar nepastebėjote, tai pranešu, jog nuo vakar jau galite rašyti komentarus prisijungę su savo Facebook ar Twitter paskyra! Nebereiks kartoti savo vardo, ir kitų duomenų! 🙂 Tiesiog, spustelėkite mygtuką, tos paslaugos, kuria norite naudotis, prisijunkite (jei dar nebuvote prie tos paslaugos prisijungęs), patvirtinkite, ir rašykite komentarus! Beje, pirmą kartą prisijungiant Jums yra sukuriamas vartotojo profilis, tad atsinaujinkite el.paštą (nuorodą pamatysite kai prisijungsite), ir kituos duomenis, taip bus lengviau Jus pasiekti! 🙂 Tad nelaukite ir bandykite!

Beje, greitu metu planuoju šiokį tokį dizaino atnaujinimą, bei papildymą, laukite kitų naujienų!

Darbas įsibegėja

new

Pagreitį įgyja atnaujinimo darbai. Turbūt svarbiausias iš jų bus naujas dizainas. Trečią kart keisiu dizainą, tikiuosi ir paskutinį 🙂

Mintyse turiu štai tokius naujosios blog’o versijos darbus:
1. Naujas dizainas (Jaučiu laiką pasikeitimams, žydra spalva gražu, bet teks ją keisti, reikia šiek tiek daugiau rimtumo)
2. Nauja administracijos sistema (Dabartinė šiek tiek gremėzdiška, bei pilnai priklauso nuo dizaino)
3. Komentarų sistemos sutvarkymas (Reikia tvarkyti, nes vis dar gaunu nusiskundimų)
4. RSS komentarams, įrašo komentarų prenumeravimas.
5. Apklausų sistema.
6. Naujienų (trumpų įrašų) skyrelis.
7. Trackback’s, Pingback’s (Nematau kas į mane kreipiasi, ir panašiai. Ir atsibodo rankiniu būdu atnaujinti blogeriai.net įrašus).

Štai tiek darbų užsikrausiu sau ant galvos, bet nieko baisaus, manau laiko atrasiu,nors ir vasara 🙂 Viską tikiuosi užbaigti iki liepos vidurio. Šiuo metu dizainas jau pradėtas koduoti.

Viską darau tik dėl jūsų, mieli lankytojai, tad labai norėčiau užgirsti, ko jūs norėtumėte mano puslapyje 🙂 Laukiu komentarų, pasiūlymų, pastabų 🙂