Na ką, ryt prasideda pakartotinis balsavimas vienamandatėse apygardose. Turbūt nemažai matėte visokiausių reikalų, pamąstymų šituo reikalu. Bet esmė čia gan paprasta, net 68 seimo nariai vis dar nėra išrinkti ir tai nulems kas valdys Lietuvą ateinančius ketverius metus – dešinieji ar “kairieji”. Į detales kas yra kas nesileisiu, bet šiuo atveju partinė linija yra ganėtinai svarbu, kadangi koalicija visgi bus dėliojama pagal tai. Džiugu, jog nemažai vietų kovos tik dešinieji, todėl ten pasirinkimas vienu ar kitu atvėju bus geras. Bet yra ir apygardų kur teks susigrumti, ir kai kurių iš jų rezultatai gali būti esminiai. Taigi, už ką mano nuomone, balsuoti.

Vilnius ir Kaunas

Kur galit, rinkitės Laisvės Partiją. Mums vis dar reikia jūsų balsų! Kodėl? Nes rinkimai dar nesibaigė ir galimybė turėti 20 o ne 8 mandatus svarstykles pasvertų į dar greitesnį liberalių idėjų įgyvendinimą. So, lets cmon!

Klaipėda – Danės apygarda.

Čia turim A. Pocių iš TS-LKD ir S. Budiną iš LRLS. Pirmąjame rate konservatorius ganėtinai atsiplešė, tad klausimas, kokie Budino šansai. Jei nuoširdžiai, nežinau ar balsuočiau už Budiną. Bet, liberalios jėgos yra liberalios jėgos, kad ir kiek LRLS tai labiau likęs kaip pavadinimas. Tai, S. Budinas galėtų būti jūsų pasirinkimas, bet rinkdamiesi Pocių labai nenusidėsite.

Klaipėda – Marių apygarda.

“Smarvininkė”, LVŽS atstovė L. Girskienė ir TS-LKD atstovas K. Navickas. Viena iš apygardų, kurioje labai reikės balsavimo už konservatorius. Ligita labai šovė aukštyn, vis eskaluodama tą pačią temą, todėl kova bus sunki, bet tai yra viena iš apygardų, kurioje gali būti nulemtas Seimo koalicijos likimas. Rinkitės K. Navicką. Jam ir TS-LKD reikės kiekvieno balso, o nujoti į Seimą kovojant tik viena tema būtų mažų mažiausiai kvaila.

Klaipėda ir Kuršių nerija – Pajūrio apygarda.

LRLS S. Gentvilas ir TS-LKD A. Barbšys. Atkakli kova pirmąjame ture manau lems ir gan nedidelį balsų skirtumą antrąjame. Manau Simonas vertas antros kadencijos Seime. Tai yra jaunosios kartos politikas, išsilavinęs ir dar vienas iš kelių LRLS narių, kurio liberalumu tikiu. O ir darbų, atliktų būtent Klaipėdai, rasti nesunku. Go Simonai!

Klaipėda – Baltijos apygarda. Mano apygarda.

TS-LKD A. Petrošius ir LVŽS M. Bastakis. Audrius šviežiai šovė į vietinę politiką tapdamas Klaipėdos miesto savivaldybės nariu, per atskilusius liberalus, vedamus V. Grubliausko. Kas jį seka, mato, jog nors ir mažais darbais, Audrius pokyčius mieste judina ir jie matomi. Tikiu, jog ties gatvių tvarkymo reikalais jo patirtis nesibaigia, todėl ir pats už jį balsuosiu antrąjame ture.

Klaipėdos priemiesčiai ir Palanga – Mėguvos apygarda.

TS-LKD M. Skritulskas ir LVŽS R. Žiubrys. Vėlgi, kovos laukas, kuriame konservatoriams reikės kiekvieno balso. Ir nors pirmąjame ture TS-LKD atstovas gavo beveik dvigubai balsų (27% vs. 13%), nėra aišku, kaip klostysis antrasis. Balsuokite už TS-LKD atstovą.

Pasaulio Lietuvių apygarda.

Aušrinė. Aš tikiu Aušrine. Aš manau ji jau dabar yra gan ryškus naujos, modernios ir liberalios politikos Lietuvoje veidas ir tikiu, jog tai, ką ji jau pasiekė yra tik pradžia. Let’s go Laisvės Partija!

Likusi Lietuva

Na, o likusioje Lietuvoje, taisyklės gan paprastos, jei tik turite galimybę rinktis Laisvės Partijos, Liberalų Sąjūdžio ar TS-LKD atstovą, tai ir padarykite. Dabar yra daug svarbiau balsuoti už idėjas, nešamas šių partijų ir jų galimybę dėlioti koaliciją, nei gal būt kažkokius vietinius dalykus, kodėl kandidatas X, atstovaujantis “kairiuosiuos” bus geriau tam kraštui. Tiek.

Ai, galvojot pamiršau…

Gargždai ir Klaipėdos rajonas – Gargždų apygarda.

Gražuli. Ate. Eik naxui. Užtenka. Tu esi šiukšlė, kurią tikiuosi Gargždai pagaliau išmėš ir paliks užmarštyje. Užtenka papirkinėti rinkėjus šūdinom priemonėm, užtenka mąsinti homofobiją ir visą kitą propagandinę hujnia. Rasa Petrauskienė galėtų būti Frankenšteino pabaisa ir ji vistiek būtų vertesnė patekti į Seimą, nei tu, šiukšle. Bet gerai, kad Rasa tikra, rimta kandidatė, ji iš TS-LKD ir laimės šią apygardą, nes kitu atveju Gargždus su visu rajonu teks apjuosti siena ir palikti “ant baudos” 4 metam.

Ir svarbiausia, nepamirškit balsuoti, nepamirškit paraginti draugų, kolegų ir giminaičių. Paaiškinkite, paprašykite, jog netikėtų lozungais apie didesnes pensija, išmokas ar kokius neįsivaizduojamus tolius. Kaip jauni žmonės, mes nusipelnėme galimybės turėti valdžią, kuri eina su konkrečiomis laisvės, švietimo, ekonomikos ir ekologijos idėjomis, o ne šūdinais lozungais, leidžiamais TV bangomis. Ne veidai, o idėjos. Ne pažadai, o darbai. Priminkite tai visiems.

Published by foSRon

Web Developer'is, sporto ir šiaip, gyvenimo megėjas! :)

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.