Kaip prie nuorodos įterpti favicon v2

Favicons

Atnaujinta! Ištaisytos kelios klaidos!

Karolio iniciativa, bei Aido pagalba buvo sukurtas Javascript žaisliukas, prie kiekvienos įrašo nuorodos pridedantis favicon iš puslapio į kurį veda ta nuoroda. Bet žaisliukas turėjo keletą minusų: Buvo paimami ne visi favicon, bei jeigu favicon didesnis nei 16×16, matydavosi tik jo dalis. Tad pagalvojau, jog galiu patobulinti šį žaisliuką, ir panaikinti šias klaidas 🙂

Taigi, prikišau savo developer’io nosį ir pataisiau tas klaidas, panaudojau PHP bei žinoma Javascript žinias. Dabar favicon paimama iš puslapio, net jei ji nėra standartinėje pozicijoje (pvz:http://lalal.lt/favicon.ico). Beto, ikonos automatiškai sumažinamos iki 16×16 matmenų. Bei pridėtas nuorodų kešavimas, tam jog nekankinti PHP 🙂

Javascript dalis (dar atnaujinta!)
ZIP Archyvas (atnaujinta!)
Kaip jau rašė Karolis, šį skriptą reikia įdėti prieš </head> dalį savo template (jei naudojate WordPress, tai bus header.php failas). Būtinai pakeiskite .itemtext į tokį, kokiame talpinamas jūsų įrašo tekstas (Jeigu tai yra <div class=”irasas”>, tai Javascript dalyje bus .irasas, jeigu tai yra id <div id=”irasas”>, tai tai Javascript dalyje bus #irasas). Beto, į pagrindinę puslapio direktoriją įkelkite jquery.js, bei favicon.php failus (jie pateikti zip archyve). Taip pat turite sukurti direktoriją cache ir suteikti jai pilnas teises (aka CHMOD) (Su FileZilla spaudžiate dešinį ant direktorijos, randate File Attributes ir sudedate visas varneles)

ATNAUJINIMAI
07.09 Sutvarkytos galimos klaidos su failų užkrovimu, tad Javascript dalyje pakeiskite domenas.lt į jūsų domeną, bei jei reikia prirašykite pilną kelią! Reikia pakeisti tik jquery.js adresą! Favicon.php keiskite tik tada, jei jis nėra šakniniame aplanke!.
07.09 Jeigu puslapyje,į kurį kreipiamasi nėra nurodytas favicon, nebeatsiras balta vieta šalia nuorodos.
07.09 Pridėta funkcija tiems hostingams, kuriuose neveikia file_get_contents funkcija į atitolusius domenus. Jei jūsų hostinge allow_url_fopen leidžiamas, tiesiog pašalinkite šią funkciją ir visame skripte filegetcontents pakeiskite į file_get_contents.

Štai tiek 🙂 Jei kilo klausimų, ar turite problemu, drąsiai susisiekite su manimi! Padėsiu kaip galėsiu 🙂

Published by foSRon

Web Developer'is, sporto ir šiaip, gyvenimo megėjas! :)

Join the Conversation

3 Comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.