Kaip įterpinėti aukštos kokybės YouTube video

youtube

Turbūt nevisi žino (nors dėl mano blog’ą skaitančių abejoju), jog YouTube palaiko aukštos kokybės video. Taip, ne tuos, kuriuos jūs dažniausiai žiūrite. O tuos, kurie turi šiek tiek geresnį vaizdą bei garsą. Nors ir nesunku paspausti nuorodą High Quality, kuri yra po video langeliu, bet jei jūs norite įterpti video į savo puslapį, arba tiesiog įdėti nuorodą į aukštos kokybės video? YouTube neleidžia pasirinkti video kokybės, bet www.kottke.org paaiškino, kaip tai padaryti su lengvu triuku.

 

Jei norite padaryti nuorodą į aukštos kokybės video, prie nuorodos galo pridėkite &fmt=18 arba &fmt=22. Štai taip:

http://www.youtube.com/watch?v=MuqiGrWBRqE&fmt=18

18 atitinka 480×360 rezoliucijos versiją, o 22 – 720p versija. Dauguma dabartinių video turi 18, 22 turi retas.

 

Įterpinėjant video į puslapį, &fmt=18 triukas neveikia, bet yra šiek tiek kitoks. Prie kiekvieno adreso, kurie yra įterpimo kode, galo, pridėkite &ap=%2526fmt%3D18, štai taip:

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/MuqiGrWBRqE&hl=en&fs=1 &ap=%2526fmt%3D18"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/MuqiGrWBRqE&hl=en&fs=1&ap=%2526fmt%3D18" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

Radau kelis video, kaip aukštos kokybės pavyzdžius:

David Kalb vs LeBron James (480×360)

Where the Hell is Matt? (720p!!)

Dabar bus galima nebesirūpinti dėl kaikurių video blogos kokybės 🙂

Published by foSRon

Web Developer'is, sporto ir šiaip, gyvenimo megėjas! :)

Leave a comment

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.