20 Google Wave pakvietimų be jokių pastangų!

googlewavebig

Manau jau dauguma Jūsų girdėjo apie naująjį Google projektą-stebuklėlį Wave. Nors aš asmeniškai, nelabai moku Wave naudotis, tuo labiau nematau jo naudos (visgi, el.paštas, ir socialiniai tinklai man labiau priimtini), bet gal kada, įsigilinsiu ir galėsiu plačiau parašyt savo nuomonę. O dabar, gal Tu nori kyštelti nosį, ir pamatyti, kas tame Google Wave vyksta? Tai nieko nelaukdamas rašyk komentarą po įrašu jog nori, ir per 2-3 dienas gausi pakvietimą (čia tokia Google politika, pakvietimai neatkeliauja iškart). Gali dar prirašyti, kokią nuomonę susidarei iš krūvos blogosferą (labiau ne lietuvišką) užpuolusių straipsnių, man ir pačiam įdomu, ką lietuvaičiai galvoja apie šį projektą.

Kai gausi pakvietimą paskaityk http://completewaveguide.com/, manau užves ant kelio (aš kol kas pritingiu skaityti :D).

Viskas, pakvietimų nebėra, Ačiū už dėmesį ir lauksiu gavusiųjų pakvietimus komentarų ir nuomonių apie Wave 🙂

Published by foSRon

Web Developer'is, sporto ir šiaip, gyvenimo megėjas! :)

Join the Conversation

45 Comments

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 1. Kai visai netyčia išgirdau apie Wave – susidomėjau, ir nusprendžiau pažiūrėti į daiktą iš arčiau. Teko žiūrėti “looooong” video iš konferencijos, kurioje Wave buvo pristatoma. Negalėjau atpėšti akių – tiek naujovių, tiek įdomių dalykų (pvz. nuotraukų kelimas iš Explorer’io tiesiai į naršyklės langą, KOMENTAVIMO SISTEMA, kt. ir aišku, playback funkcija). Manau Wave bus labai populiarus reikalas. Visas šis produktas mane tiesiog sužavėjo ir aš nekantrauju jį išbandyti. Jau nekalbu apie tai, kad nekantrauju padaryti kokią nors programėlę (Gadget), kuria nauduosis pusė pasaulio (na, bent jau pora žmonių^^).

 2. O kiek ten laiko trunka kol ta pakvietima atsiuncia? Nes as nieko negaunu 🙁 el. pasto adresas tikrai geras

   1. ups 😀 per ta skubejima skaityt pamaniau, kad ten minutes 😛
    tad aciu dideliausiai uz pakvietima!

   1. Aš tikriausiai daugiau įspūdžių parašysiu pagaliau išbandęs. Kol kas abejonių kelia tai, kad visos žinutės ir viskas ką parašysi bus vieša. Norėčiau, kad būtų galimybė bendrauti su žmogum ir privačiai.