Tinklaraščio rašymas, tai toks dalykas, kuris reikalauja netik laiko, bet ir šiek tiek pinigų. Na tai negalioja tiems, kurie turi tinklaraščius WordPress.com ar kokioje kito blogofermoje. Arba tiems, kurie turi idėją, bet nežino kaip pradėti ir nori naudotis blogoferma? Bet ar geras jausmas sėdėti narvelyje? Nors narvelis ir didelis, su galimybėmis, bet vistiek, tai narvelis? Šis įrašas kaip tik jums ![]()
Turi idėją, ir nori pradėti rašyti? Arba jau turi blog’ą ir nori tapti nebepriklausomas nuo administratorių užgaidų? Nori daugiau laisvės? Šis pasiūlymas bus kaip tik Tau ![]()
Atrodo neįtikėtina? Tai įtikėtina, nes mes visai nesenai persikėlėme į naują dedikuotą serverį, turime krūvą resursų, kurių artimiausiu laiku tikrai neišnaudosime ir aišku turime daug geros valios geriems žmonėms, norintiems rašyti apie tai, kas jiems patinka ir domins apie tai pasaulį.
Galime pasiūlyti 100-300MB vietos, ir apie 5GB mėnesinio srauto, nemokamai! Jums tereikia turėti noro, idėją, ir nebijoti parašyti man į el. paštą (fosron VARNELĖ gmail TAŠKAS com). Susitarsime dėl sąlygų, pagelbėsime, įrašysime WordPress, pasiūlysime subdomeną (jūsųadresas.vip1.lt, jūsųadresas.xt.lt ar dar keletą kitų), arba jei turėsite lėšų, galėsite nusipirkti asmeninį adresą, skirtą kaip tik jums.
Taigi, ko lauki, skubėk rašyti
Priimsime 5-10 blogerių, kurie turės geriausią idėją, arba parodys jau pradėtą rašyti blog’ą
Sėkmės ![]()









Koks VDS planas ? Nes kažkaip ilgokai tavo blogo puslapius generuoja (2-3s)
Kas čia dabar per ženklas VARNELĖ? Varnelė yra čia ^
@Darius: Planas pakankamas, kad viskas ok būtų. O šiaip dabar darbuojuos ties optimizavimu, ir serverio paruošimu
@Audrius: Na čia kad bot'ai nesugaudytų
) Joke, sumaišiau ir tiek 
Sveikas,
blogo tvs butinai turi but wp?
Reik sakyt, ne varnelė, o sraigė
@Svecias: Na nebūtinai, bet WP būtų geriausias variantas
@Eimantas: Žinosiu.
Mano blog’o puslapius ilgai generavo dėl krūvos plugin’ų, kurie labai apkrovė serverį. Na jų greit nebeliks