Savaitės žvaigždutės #1

Stellar Lights
Stellar LightsFlickr

Manau iškart pagalvojote, kad šnekėsiu apie lietuviškajį “elitą”. Ne ne. Šnekta bus apie kai ką kitką. Manau dauguma skaitančių žino Google Reader RSS skaityklę? Ir jos funkciją Starred items? Per savaitę, man, kaip mėgstančiam peržvelgti nemažai RSS srautų, prisikaupia ir pakankamai pažymėtų įrašų. Tų, kuriuos perskaitysiu per kompiuterį (Naudoju ir mobilų Google Reader), ar šiaip tų, kurie tikrai verti dėmesio. Juos galite pamatyti mano blog’o dešiniajame kampe, bet ten tik sausos nuorodos. Taigi, pagalvojau jog būtų visai fun surašyti geriausius iš išrinktų įrašų, ir pridėti šiokį tokį komentarą 🙂 (Pastaba sau: Naudotis note funkcija!)

Jūsų dėmesiui, trečiosios 2009 metų savaitės žvaigždutės.

Pirmadienį akį patraukė Eugenijaus įrašas Foto – Jėzaus Paskutinė vakarienė Pop kultūroje. Na nežinau, gal ir pasirodysiu kaip koks (kokia?) davatka ,na bet juoktis iš meno šedevro, ir vietoj tikrai šventų žmonių įkišti iPhone’us ar tai kokius pieštinius herojus? Kaip sakant, next.

Labai žaviuosi Smashing Magazine įrašais. Visąlaik įrašai yra geros kokybės, įdomaus turinio ir informatyvus. Galiu pasisemti šiokios tokios patirties. 40 Incredible Near-Infrared Photos. Super nuotraukos, daugiau nėra ką ir bepridurti.

Engadget komanda prirašė krūvą įrašų iš jau pasibaigusios CES parodos. Jie parodė ir Dragon Fire Breather žaisliuką, kurio esmės aš taip ir nesupratau, bet vistiek, iš nuotraukų supratau bent tiek, jog tai kietas išradimas 🙂

DailyWTF.lt prigavo Jysk parduotuvės darbuotojus su žalia Lokvarle (na bent jau aš taip pavadinčiau).

Antradienis prasidėjo su šiek tiek dizaino reikaliukų. Design Inspiration Toolbox: 100 Sources of Design InspirationDesignM.ag ir 10 Useful Web Application Interface Techniques. Bus iš ko pasisemti galbūt kadanors atsirasiantiems mano dizaino darbeliams 🙂

Trečiadienį FAIL Blog’as pralinksmino su Zorro Fail. Betmenas su špaga, ir kažkur apačioje besimatanti Spidermeno galva. Gerai, kad bent jau Zorro be klaidų užrašė 🙂 Taip pat Delfi parašė straipsnį apie tai, jog dinozaurai nešiojo plunksnas. Dėl grožio. Download Squad pasiūlė būdą, kaip iš USB irenginukų įsirašyti Windows 7. Vis dar nepasijudinu naujojo Lango išbandyt, bet manau jog naudosiu standartinį DVD būdą.

Ketvirtadienį Abduzeedo nustebino tikrai įdomiais batų dizainais. Kurių nors iš šių tikrai norėčiau ir pats nešioti. Tik gaila būtų mokėt, nes manau kaina tikra nebus lietuviška 🙂 Taip pat Abduzeedo pasiūlė ir keletą iPhone ekranvaizdžių (wallpaper’ių). Nors nenaudoju iPhone, bet šiek tiek apsitvarkius, jie tiktų ir mano Nokijai. PSDTUTS pasiūlė būdą, kaip su Photoshop tą patį efektą pritaikyti ir kitoms nuotraukoms. “Žalgirio” tunelyje šviesa kol kas išjungta , pranešė krepsinis.net, gaila matyti mėgstamiausią komandą gremzdančią gilyn į dugną. Vis ta nelemta K****. Taippat kolega Radiocool pristatė pavojingiausią darbą pasaulyje (nors kas gali būt pavojingiau už buvimą žurnalistu?). Gizmodo parodė nuotrauką, padarytą visai šalia į Hudson upę nukritusio lėktuvo. Lėktuvo pilotas – didvyris.

Savaitgalį daug įrašų nebuvo, tad suliesiu viską į vieną bendrą skiltelę (Penktadienis+Šeštadienis+Sekmadienis).

www.zilinskas.net pasidalino nuotraukomis Baltas vanduo. Gražu. Labai gražu. Download Squad aprašė 7 priedus, kurie padės ramiai ir be trukdžių naudotis Firefox. Nežinau.lt pasidalino Windows 7 komandomis, skirtomis Vista ir XP. Na bent jau viena iš jų. PMS pasirodė vienas gražus eilėraštukas. Symbian Freak parodė labai įdomų būdą, kuriuo įmanoma Nokia N95, ir kitus telefonus su gera kamera, priversti filmuoti makro režimu. Video gavosi tikrai įspūdingi. Lrytas.lt pranešė apie naują Kremliaus tapybos žvaigždę, V.Putiną.

Štai tiek žvaigždučių šią savaitę. Ir kitą savaitę tikrai reiks pasinaudoti savo patarimu, nes dabar darbelis buvo sunkesnis nei tikėjausi, ir užtrukau netrumpai 🙂 Laukiu komentarų 😉

Published by foSRon

Web Developer'is, sporto ir šiaip, gyvenimo megėjas! :)

Join the Conversation

1 Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.