Mano telefonas - beta versija?

Vieną kartą, sugalvojau panagrinėti savo telefoną iš vidaus, aišku nesiėmiau atsuktuvo, teužteko programos X-Plore. Su ja panagrinėjau telefono sisteminį diską ( Z: ), aišku didžioji dalis priėjimų uždaryta, bet pavyko atkasti vieną įdomų failiuką, kuris privertė susimastyti, gal mano telefonas – beta versija?

uploads/wsini.ini

ištrauka iš failo…

// nb. remove these // comments in a real product wsini.ini, as they use RAM! – pašalinkite šiuos komentarus tikrame produkto wsini.ini, nes jie naudoja RAM!

Tikiuosi tai tik žioplumo klaida, bet visgi domina toks žioplumas, žinant jog telefonas bus tikrai populiarus, palikti jame klaidų. Dar ir dabar mane kankina striginėjimai (lagas), atminties bei RAM dingimas, bei baterijos ryjimas.Ir kas blogiausia, turėdamas šį telefoną sulaukiau tik 1 programinės įrangos atnaujinimo, kuriame ir taip nebuvo nieko naujo, tik ištaisytos klaidos. O štai N95 Classic vartotojai jau gavo 3 super atnaujinimus. Ir kur Nokia žiūri? Tik į naujus telefonus, tiksliau jų pirkėjus. Užknisa.

Žmonės, reikia kažką daryti, nes sumokėjes didelius pinigus už daiktą, norėčiau gauti tuos nelemtus atnaujinimus, kurie man priklauso. Ar ne?? Manau tokių, kaip aš, yra ne vienas ir ne du šimtai, tad reikia sutelkti jėgas ir prispausti Nokia!

Published by foSRon

Web Developer'is, sporto ir šiaip, gyvenimo megėjas! :)

Join the Conversation

4 Comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. Turiu nokia 3110c tai man irgi tie patys lagai baterijos ryjimai ir ram dingimai buna ir negaliu kaip nervina tokie dalykai. Todel nokia daugiau gyvenime nebenoriu pirkt. Geriausia Sony Ericsson.

  2. Na šiaip sukišo, ir gan nemažai. Ir neturiu labai labai didelių priekaištų, aparatu naudojuos jau 8 mėnesius, ir kolkas neteko nešt į taisyklą (pagirtina) xD Tik va tokios mažos klaidelės biesina 😐