Lietuviškos naujienos

lt

 

http://www.narsykirlaimek.lt/ie8-papildukai.aspx#list_item_115 – čia slepiasi mano papildukas, paspauskit Patinka, ir parsisiųskit, ačiū!

Sveiki, taigi, kaip matote, reklamuoju savo per 15 minučių sukurtą,ir likus keliolikai minučių iki deadline’o išsiųstą, darbelį. Viso šio dalykelio panaudojimas, paprastas iki kaulų smegenų. Įsirašai (kol kas tik IE7/8), pasirenki norimą frazę, spaudi dešinį pelės mygtuką, ir susirandi mano sukurtą “Lietuviškos naujienos” papilduką (akseleratorių), ir iškart  galėsi matyti tos temos naujienas 7 skirtinguose naujienų portaluose! 🙂

Kol kas tai tik ankstyva versija, kuri veikia, ir tikiuosi joje nėra jokių didelių klaidų. Ateities planai yra maždaug tokie : Bookmarklet’o (aktyvios nuorodos) sukūrimas (Opera/Firefox/Safari/Chrome), pačio paieškos puslapio tobulinimas (minimalūs vartotojo pasirinkimai, pvz. įsidėti norimas naujienų tarnybas, šiokia tokia paieškos raktažodžių istorija(asmeninė/bendra)), ir aišku, jog laukiu Jūsų pasiūlymų, kaip galėčiau šitą reikaliuką patobulinti.

Kol kas tiek, skubėkit į http://www.narsykirlaimek.lt/ie8-papildukai.aspx#list_item_115 ir spauskit Patinka!!! 🙂 Dėkoju!

Published by foSRon

Web Developer'is, sporto ir šiaip, gyvenimo megėjas! :)

Leave a comment

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.