Kur žiūrėti Pasaulio futbolo čempionatą NEMOKAMAI?

image

Futbolas vienam mėnesiui užvaldys pasaulį, ir iki pat liepos 11d. girdėsime tik vieną – futbolas! O jam stebėti Lietuvoje pet TV šiemet yra net gi 2 transliuotojai – pagrindinis LRT (LTV ir LTV2 pakartojimams) bei LNK. Pirmasis rodys didžiąją dalį varžybų, o per LNK, kiek supratau, bus po vienas varžybas per dieną. Tai gerai, pagaliau galime jaustis labiau pažengę į priekį! Šiais metais turėjom dvikanales LKL varžybas (Lietuvos Ryto TV ir SPORT1), Žiemos olimpines žaidynes ir dabar atėjo eilė jo didenybei futbolui. Bet ką daryti, jei nenorite stebėti varžybų per TV, ir jums užtenka tik rezultatų, arba kaip tik, norite matyti vaizdą, bet nėra galimybės matyti TV? Džiugu, jog internetas pilnas įvairių galimybių stebėti ir sekti varžybas, ir pabandysiu parodyti keletą, mano manymu geriausių.

LRT transliacijos internetu

SNAGHTMLa0de727

Tai vienintelis būdas matyti vaizdą ir kartu girdėti lietuviškus komentarus. Bet man vis nepavyksta prisijungti prie šio kanalo, turbūt dėl didelio susidomėjimo.

Naudojimas: Atsidarote www.lrt.lt, randate viršuje pavaizduotą skirsnį “Tiesiogiai internetu” ir spaudžiate kažkurią iš ikonų (pirmosios yra aukštesnės, antrosios prastesnės kokybės). Bet jei pasakius atvirai, kokybė tikrai nėra gera, tinka nebent pasileisti kaip foną ir klausyti komentarų, jei nėra galimybės to padaryti su TV.

Nuoroda: LTV aukštos kokybės

Eurovisionsports.tv transliacija

image

Turbūt geriausias būdas girdėti drambliškąsias dūdas :)) Šio kanalo kokybė tikrai stulbinanti, ir geriausia dar prieš akį, nes kaip matau, jau birželio 16d. bus galima išvyst HD kokybės rungtynes. Kaip suprantu, šis portalas rodo visas rungtynes ir jas galima pasiekti daugumoje Europos valstybių, kas yra labai geras dalykas! Problema viena, jog pagrindinės rungtynės vyksta be komentavimo. PAPILDYMAS:

O štai ir atradau “bonusą”, beskaitydamas straipsnį pastebėjau jog šiame portale gyvai galima stebėti visus kanalus priklausančius Europos nacionalinių transliuotojų bendrijai ir tame tarpe lietuviškąjį LRT!

Šoniniame Meniu pasirenkame TV Channels 13-24 ir susirandame LRT, nors vaizdas ištemptas į 16:9, bet stebėti galima!

image

Be to, po kiekvienu rungtynių yra įkeliami geriausi epizodai, taigi nereikės knistis po internetą, o tiksliau YouTube, kad juos rasti 🙂

Nuoroda : Eurovisionsports.tv

Transliacijos įvairiomis kalbomis

O štai čia ir baigiasi legalūs TV transliacijų būdai. Daug žmonių neturi galimybės žiūrėti dažniausiai brangiai kainuojančius mokamus kanalus (dažniausiai ne Europoje), todėl internete visą laik pridygsta daug retransliuojamų rungtynių įvairiomis kalbomis 🙂

image  image image

Štai keturios vietos, kuriose tikrai rasite bent vieną gerą transliaciją Anglų ar rusų kalbomis:

  1. From Sport arba Smotri Sport (rusų kalba)
  2. LiveTV.ru (raudonai pažymėtas blokas, ten visos futbolo transliacijos)
  3. Bei vienas geriausių šaltinių Myp2p.euMyP2P.eu :: World Cup 2010 schedules, watch live the World Cup 2010 on your pc.: (spauskite šalia norimos transliacijos esančios icon_broadcast  ikonėlės ir pasirinkite transliaciją, joms gali prireikti specialios programos ir šiuo atveju jums tikrai pagelbės geriausias draugas Google)
  4. Taip pat yra Myp2pforum.eu sekcija World Cup 2010 – Streams, kuriame kiekvienai diena sukuriamos temos (pati pirmoji tema) ir jose žmonės deda nuorodas, tad jei neradote geros transliacijos, laukite jos ten!

Sekite rezultatus bei įvykius gyvai

image

Jei esate pasyvus futbolo gerbėjas ir norite tik užmesti akį į gyvai vykstančius įvykius, tai laisvai galite padaryti daugumoje lietuviškų, bei užsienio naujienų portalų, taip pat ir Google paieškoje įvedę užklausą fifa world cup. Pats geriausias resursas tam, visgi yra FIFA.com Matchcast, jame galite matyti gyvą statistiką bei sekamus įvykius, taip pat ir sirgalių komentarus, ir fotografų nuotraukas. Manau tai labai geras resursas, jei nenorite (savotiškai) gadinti akių ar gaišti laiko 🙂

Nuoroda : FIFA.com , spauskite Launch Matchcast ir stebėkite!

Štai tiek būdų radau aš, manau jų užteks, bet jei radote kažką dar geresnio, rašykite ir siūlykite, pridėsiu ir aptarsiu! Bei noriu paklausti Jūsų nuomonės apie patį čempionatą : Kokios komandos favoritės? Iš ko tikitės daug, ar kaip tik mažai? Kurios matytos rungtynės buvo įdomios, arba kaip tik, nelabai? Ko laukiate, ką norite pamatyti? Pasidalinkite savo nuomone 🙂

Published by foSRon

Web Developer'is, sporto ir šiaip, gyvenimo megėjas! :)

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.