image

Žaidimai. Visi žino, jog žaidžiant žaidimą, laikas dingsta nepastebėtai. Vieniems – tai Counter Strike ar koks nors MMORPG, kitiems – elementarusis Angry Birds. Kadangi šaudyti paskutiniu metu mėgstu mažai, kart kartėmis ieškau atgaivos elementariuose, bet smagiuose žaidimuose. Ir jūs neįsivaizduojat, kaip apsidžiaugiau atradęs Little Alchemy! Kadangi teko žaisti tokio pat tipo žaidimą Alchemy Android platformoje, negalėjau nustygti vietoje dėl šio žaidimo. Tai pajautė ir mano laikas… Smile

image

Žaidimas, kaip ir minėjau elementarus. Pradžioje gaunate keturis pagrindinius elementus – vandenį, ugnį, žemę ir orą. Žaidimo ėsmė – jungti šiuos elementus vienus su kitais, su jų rezultatais ir gauti tai, ko galbūt negalvojote egzistuojant. 240 variacijų (rašymo metu), manau bekuriant, jų bus pridėta dar daugiau. Pasimetus, pagelbės patarimai, o toliau viskas priklauso tik nuo Jūsų ir žaidimo kurėjų svajonių (prie kurių galite prisidėti!). Viskas. Tiesiog taip paprastai!

Sėkmės kuriant ir atrandant. Ir aišku prarandant laiką!

 

Tai pirmasis straipsnis naujoje, atsigavusio mano tinklaraščio serijoje “Kur dingo mano laikas?”, kurioje apžvelgsiu įvairius žaidimus, įrankius, ar skaitinių šaltinius galinčius labai, labai greitai suvartoti mūsų laiką!

Published by foSRon

Web Developer'is, sporto ir šiaip, gyvenimo megėjas! :)

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.