Keliauju į Europos Parlamentą!

Sveiki,

Birželio 20-24 dienomis keliauju į Europos Parlamentą, kartu su kitų Klaipėdos jaunimo organizacijų atstovais. Pamatysime šiek tiek Europos širdies, taip pat aplankysime kelis Lenkijos, Vokietijos ir aišku Belgijos miestus.

Kelionės tikslas aiškus – apsilankyti parlamente bei paskleisti žinią kitiems miesto, bei aišku Lietuvos, žmonėms, todėl pasistengsiu rašyti blogą, bei pačiulbėti Twitter’yje ir Facebook’e.

Tam pagelbės mano grupioko Andrejaus paskolintas Acer EEEPc, mano “žaisliukas” Nikon D3100, Nokia 5800, bei tikiuosi, nemokamas internetas Belgijoje (Lenkijoje viešbutyje jį turėsime, na o dėl Briuselio kol kas neaišku).

 

Tai pirma mano kelionė toliau už Lietuvos sienos ribų, todėl labai džiaugiuosi, jog turiu tokią galimybė išvykti, pamatyti Europą, jos žmones, bei aišku praleisti gerą ir įdomų laiką.

Iškeliauju Pirmadienio ankstyvų rytą, ir tikiuosi, jog pirmasis įrašas su keleta Lenkijos vaizdų (dėl stotelių iki Rzepin neaišku) atsiras jau Pirmadienį vakare.

Antrąją dieną praleisime kelyje per Vokietiją (ir vėl, tikiuosi su įdomiomis stotelėmis), bet įrašo turbūt negalėsiu parašyti, nes viešbutyje, bent jau kambariuose, interneto nėra, o ir atvyksime ten apie devintą valandą vakaro.

Trečioji diena bus įtempčiausia, bet ir turbūt įdomiausia. 8 ryto jau būsime Europos Parlamente. Turėsime ekskursiją, o poto ir susitikimą su ten esančiais Lietuvos atstovais, tame tarpe ir L.Donskiu. Baigę svarbiąją dalį atsipūsime, ir vyksime į Briugę, pasigrožėti ir pasidomėti.

Na o ketvirtąją dieną prasidės tas ilgas kelias namo … 🙂 Vokietijoje užsuksime į Frankfurtą prie Oderio, ir tą dieną baigsime vėl Lenkijoje, Rzepine.

Tikiuosi grįšime pilni gerų įspūdžiu ir per daug nepavargę.

O kol kas tiek, laukite daugiau naujienų!

Published by foSRon

Web Developer'is, sporto ir šiaip, gyvenimo megėjas! :)

Join the Conversation

2 Comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.