Keletas Wikipedia įrankių

Nemanau jog apie pačią Wikipedia reikia kažką sakyti, tai turbūt lankomiausias lietuvių portalas po galingujų oneeltė,gūgle ir delfi.

Kaip ir kiekvienas geras puslapis, Wikipedia turi tikrai gerų pagalbinių įrankių, tikrai palengvinančių darbą. Keletą iš jų apžvelgsiu.

Pirmasis, ir man tikrai patikes – Wiki2PDF. Spėju dauguma iš jūsų esate panaudojes Wiki informaciją mokyklos darbams ir panašiems dalykams. Šis įrankis jums palengvins gyvenimą, tiesiog suvedate adresą, ir po sekundės parsisiūsite visą straipsnį į kompiuterį. Straipsnis paruoštas gerai, yra turinys ir visa reikalinga info, galima iškart spausdinti. Bet daug ką stabdo problema su Lietuviškais rašmenimis, gerai kad yra įrankio php kodas, reiks kokį vakarą prikišt nagučius ir pabandyt sutvarkyti klaidą.

Antrasis, tai GeoHack. Labiausiai naudojamas prie nuotraukų, pagal koordinates jų vietas suranda daugumoje internetinių žemėlapių, bei kitose tarnybose. Tikrai geras įrankis. Surandi patikusią foto, atsidarai žemėlapį, susirandi vietą, pasiėmi kuprinę ir keliauji 😉 Pavyzdys

Kolkas tiek, vėliau įdėsiu ir daugiau 😉

Published by foSRon

Web Developer'is, sporto ir šiaip, gyvenimo megėjas! :)

Leave a comment

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.