Kažko netrūksta?

Point.lt

Gavau el.laišką iš Point.lt Ilgai nesimatėm, galvoju apsilankysiu ir pažiūrėsiu kaip kas ten, bet užmiršau slaptažodį. Gerai, jog yra toks dalykas kaip slaptažodžio priminimas, bet, jis neveikia. Aiškiai parašyta, jog šis laiškas tau jį primins. Bet taip nėra. Hmmm, čia kažkoks pokštas, ar ką?

Published by foSRon

Web Developer'is, sporto ir šiaip, gyvenimo megėjas! :)

Join the Conversation

3 Comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. Ne rimtesnė kompanija, o kūrėjas,bent šiek tiek pagalvojantis apie saugumą šifruos slaptažodį md5, sha1 ar kt. neatkoduojamu algoritmu. Šiaip teisingai, kaip pasakei taip ir turėjo padaryti. Bet manau jie kažką "updeitino" ir "paupdeitino" ne iki galo 😀

  2. Jeigu rimtesnė kompanija, tai ji slaptažodžius šifruos vienos krypties algoritmu, kurio, betn jau teoriškai iššifruoti negalima, taigi ir slaptažodžio negali pateikti. Šiaip turėjo jie pakeisiti į atsitiktinį, arba duoti nuorodą, krios pagalba galėsi pasikeisti slaptažodį.

  3. Man smagus tie point.lt priminimu laiskuciai "sveikas, seniai nesimatem" 😀 o del slaptazodzio..Na, laiske parasyta, kad "tu pamirsai point.lt vartotojo varda. Sis laiskas tau ji primins". O vartotojo vardas kaip ir yra, tai, regis, viskas tvarkoje 🙂 galbut yra kokia nors atskiresne funkcija ir slaptazodziui..?