Hostingas pakeistas sėkmingai

Be didelių vargų ir nesklandumų pakeičiau hostingo tiekėją iš tera.lt į serveriai.lt 🙂 Iš tikrujų nesitikėjau, jog viskas eisis taip lengvai. Atsargines duomenų kopijas perkėliau labai greitai, be jokių problemų (abejuose hostinguose DirectAdmin valdymo pultas). O dėl DNS, net nustebau kaip greitai jie buvo pakeisti, HOSTEX aptarnavimas tikrai aukštos kokybės.

Kodėl keitėme hostingą? Svariausia priežastis buvo kaina, ji per metus pakilo du kartus, ir mes, žinodami kad mokėsime per daug, nusprendėme rinktis kitą tiekėją. Sekanti priežastis buvo nelabai gera paslaugų kokybė. Serveris – Vokietijoje, nustatymai keistoki (Neleidžiamas failų nuskaitymas iš nutolusių serverių paprastais PHP keliais), o ir vadinamasis support’as labai lėtas, atsakymo laukdavome 2-3 dienas. Turbūt geriausias dalykas buvo DirectAdmin apvalkalas ir Lietuvių kalba.

Kodėl rinkomės serveriai.lt? Super paslaugų kokybė, jau teko administruoti vieną puslapį serveriai.lt hostinge, ir neturėjau jokių nusiskundimų. Beto, jie turi tikrai gerus serverius, jie yra Lietuvoje, o ir kaina už tokias paslaugas tikrai gera.

Taigi manau viskas aišku, nors nemanau, jog jūs, Skaitytojai, ką nors pajusite, bet bent jau man bus rami galva, jog mano blog’ą, bei kitus projektus, pasieksite 24/7/12/35/356 🙂

Published by foSRon

Web Developer'is, sporto ir šiaip, gyvenimo megėjas! :)

Join the Conversation

2 Comments

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.