Google Chrome - negi eilinis išpūstas burbulas?

Google Chrome

Internete šmėžčioja krūvos naujienų apie Google naršyklę – Chrome. Ir kaip visalaik, burbulas išpūstas nemažas, ir per tikrai mažą laiko tarpą.

Google Chrome

Tik atidarius naršyklę, pasitinka feature langas. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, oho, kiek funkcijų, bet atidžiau jas peržvelgus, galima pamatyti, jog tai tik šiek tiek patobulintas Operos ir Firefox funkcijų mashup’as, pritaikytas Google tarnyboms.

Google Chrome

Labiausiai iš naujovių patiko štai šis langas, tik atidarius naują kortelę. Rodomi dažniausiai lankyti puslapiai, paieškos laukelis ir nesenai pažymėti puslapiai. Šiek tiek panašu į Operos Speed Dial bei kaikuriuos Firefox įskiepius.

Google Chrome

Keista, jog vos su keliais atidarytais langais, Chrome suvalgo maždaug 90mb RAM atminties. Opera su krūva langų telpa į 150-200mb.

Google Chrome, verta dėmesio naršyklė, bet kolkas nei Operos, nei Firefox, bent jau pas mane nepakeis. Išbandyti įdomu, bet tuo kolkas pažintis ir baigsis. Nepatiko mėlynos spalvos išvaizda, labai jau panašu į XP aplinką, o beto, naršyklė kažkokia tuščia, ir viršutinėje ir apatinėje jos dalyse kažko lyg ir trūksta. Aišku tai suprantama, visgi pirmasis relyzas.

Published by foSRon

Web Developer'is, sporto ir šiaip, gyvenimo megėjas! :)

Join the Conversation

1 Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.