Gatvės Muzikos Diena

Gatvės Muzikos Diena

Štai ką tik gryžau iš Gatvės Muzikos Dienos, pavargęs, beveik be balso, bet su tikrai gerais prisiminimais 🙂

Bet apie viską nuo pradžių. Gatvės Muzikos Diena – Jau antrą kartą Andriaus Mamontovo iniacityva organizuojamas renginys. Jo metu žmonės eina į gatves ir tiesiog dainuoja, kelia triukšmą. Plačiau.Pirmajį kartą renginys aktyviau vyko tik Vilniuje, kiti miestai, tarp jų ir Klaipėda, buvo tiesiog apmirę, bet šiais metais viskas kitaip.

Į renginį užsiregistravo 22 muzikantai, grupės ir įvairios organizacijos. Tarp jų ir mano lankomas Jaunimo Sveikatos Centras “Bendraamžiai”.Pasirodymai vyko aikštelėje prie “Arkos” paminklo, Atgimimo aikštėje, “Dienovidžio” aikštėje (Didžiosios Vandens ir Vežėjų gatvių sankirtoje), “Meridiano” aikštėje, Teatro aikštėje, Aikštelėje Turgaus ir Tiltų gatvių sankryžoje (prie “Jonų užeigos”), Aikštelėje tarp Jono ir Kepėjų, Aikštelėje prie “Kurpių“ baro. Paryškinta mūsų bazavimosi vieta.

Iš pradžių mūsų buvo 10, viena gitara ir likę “vokalistai”, po kiek laiko prie mūsų prisijungė keli pro šalį ėję muzikantai. Jie turėjo dar vieną gitarą, bei keletą dūdelių. Mes tikrai negalvojom, jog atsiras norinčių prisidėti, tikrai nustebino 🙂 Po kiek laiko atkeliavo dar viena gitara, kuri mus išgelbėjo, nes išėjus tiems prašalaičiams (jie irgi turėjo savo vietą užsiregistravę), būtume likę be instrumentų, nes trūko stygos. Pabuvojome maždaug 3 valandas, ir netik apturėjom malonų laiką, bet ir užsidirbom ant valgio 🙂

Pasibaigus mūsų laikui, bei šiek tiek dingus norui, patraukėme į Teatro aikštę, bei kitas vietas pažiūrėti, kaip viskas vyksta. Žmonės po vieną, keletą, net ansambliais, linksminosi, grojo, dainavo. Vaizdas tikrai nerealus. Ir beveik viskas atliktai gyvai, be elektros. Nustebino Grock studija, kurie pasistatė koloneles, mikrofonus. Nors atliekama gyva muzika, bet ji turėtu skambėti iš instrumentų, burnų, be jokios elektros pagalbos! Nesmerkiu, bet jie šiek tiek iškreipė ideją 🙂 Na nieko, kitais metais, tikėkimės, bus geriau 🙂

Taigi, nors Klaipėdoje ir nebuvo tokio kiekio atlikėjų, kiek Vilniuje, bet vistiek, manau jog nebuvo fiasco. Galime tik pavydėti Vilniui, kur užsiregistravo per 1000 atlikėjų, bet nemanau jog reikia guostis. Nors abejoju, kad kitais metais liksime Klaipėdoje, manau reiks organizuotis kelionę į sostinę ir ją sudrebinti!

Gaila, jog neturėjau fotoaparato su savimi. Teko fotografuoti su telefonu. Fotoaparatas buvo, bet nuotraukas iš jo geriausiu atveju gausiu tik ryt 🙂

Štai keletas akimirkų iš Gatvės Muzikos Dienos :
 
20080503(057)  20080503(058)

20080503(038) 20080503(042) 2 Gitaristai

 Juozas, Algis ir kiti 

Visos nuotraukos

Štai tiek įspūdžių 🙂 Sekite TV , Dienraščius, Naujienų portalus bei kitus blogerius ir sužinosite dar daugiau

Published by foSRon

Web Developer'is, sporto ir šiaip, gyvenimo megėjas! :)

Join the Conversation

10 Comments

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 1. istikro man irgi atrodo jog toks gyvos muzikos renginys galetu vykt dazniau nes tai ir yra tikra muzika ,bet reikia dekot A. Mamontavui kuris sia svente organizuoja ir pats dalyvauja. labai gaila kad siais metais negalejau dalyvaut ir paziuret.

 2. ir toookiu nuostabiu renginiu nori atsisakyti siais metais… nesuprantu ir esu pasipiktinusi. manau del tokiu dalyku reikia kovoti!

 3. o elektrine gitara ne instrumentas ?
  kaip isslyginti garsa be aparaturos kai grojama musamaisiais?
  Manau visas smagumas ivairove. Jega vienybeje 🙂
  Aciu visiems dalyvavusiems ir su instrumentais, ir be ju

 4. Algi, mums irgi labai smagu buvo…
  kai jūs pabėgot, kažkaip liūdna paliko 😀
  Šiaip tikėjausi didesnio muzikantų aktyvumo, bet buvo, kaip buvo.
  viskas liuks 😉

 5. Jo, geras, puikiai parašei.. Ai beje su jumis labai smagu buvo pagrot.. Gal ir ne paskutinis kartas dar.. 😉