Skaityk naujienas telefone, patogiai

Būna momentų, kai kompiuteris toli toli, o tu žinai jog kažkas kaip tik rašo įdomų straipsnį, ir mintis jog negali tuo metu tų straipsnių skaityti, šiek tiek glumina… Bet tam visam yra išeitis.

Spėju, jog dauguma jūsų, visada su savimi, kišenėje turite mobilujį telefoną. Ir spendžiant pagal dabartinę lietuvos mobilumo padėti, telefonas turi Wap bei JAVA paslaugas. Tokio derinio pilnai užtenka, jog visos naujienos ir straipsniai būtų kartu su jumis 🙂

Šiam reikalui skirta programa Mobispine. Tereikia ją parsisiūsti, įdiegti, ir viskas! Dabar galite skaityti RSS naujienas visur: Parke, mašinoje, miške. Ten kur yra mobilusis ryšys.

Taigi pradedam nuo pradžių.
1. Įsitikinkite, jog turite užsisakę GPRS/3G paslaugą ()
2. Įjunkite savo telefono naršyklę ir nukreipkite ją adresu http://get.mobispine.com.

Spaudžiame ant paveiksliuko Download ir laukiame kol progama parsisiųs ir įsirašys.

3. Surandame ją tarp meniu ir paleidžiame.

4. Štai ir matome gražų vaizdelį, su įvairiomis naujienomis. Kolkas matote iš anksto nustatytus RSS šaltinius.

Pridėti daugiau RSS šaltinių galima dviem būdais: Pasinaudojant Search galimybe, esančia programoje. Bet ten rasite vos keletą lietuviškų RSS.
Geriausias būdas yra naudotis internetinio puslapiu http://mobispine.com.Prisijungę prie sistemos galite pridėti bet kokius RSS šaltinius, tereikia įvesti adresą. Prisijungimo duomenys buvo sukurti pirmą kartą paleidus programą, juos rasite Options -> Settings -> My Account.

Štai tiek kolkas, jei kyla klausimų, drasiai klauskite, padėsiu kaip galėsiu 😉