Dilema – “DevBlog” ar ne?

webdevelopment

Taigi, iškilo dilema. Kadangi, aš esu kaip ir programuotojas, tai norėčiau pasidalinti savo patirtimi ir su pasauliu. Tik nežinau, kaip jūs, mano skaitytojai, visą šį reikalą priimtumėte? Manau dauguma sakytų, jog čia yra tavo tinklaraštis, ir gali daryti ką nori, bet, manau kiekvienas iš mūsų stengiasi dėl skaitytojų. Kam rašyti, jei tavęs neskaito? Taigi, prašau palikite savo balsą, bei parašykite komentarą, kodėl taip manote?

O dabar apie pačią DevBlog idėją. Ji iš dalies kopijuota nuo Juozo a.k.a Juokaz, kuris turi savo DevBlog’ą. Visa idėja – programavimo temos atskirai nuo bendro srauto (bei galbūt anglų kalba). Aš pats norėčiau rašyti lietuviškai,  bet, matant, kad tam paklausos Lietuvoje nelabai yra, manau rašyčiau angliškai. Bet tik tuo atveju, jeigu viskas bus atskirai. Gi nerašysiu į lietuvišką blogą angliškai 🙂 Subdomenas http://dev.fosron.lt jau paruoštas, jau kaip ir atradau temą, bei net sugalvojau pirmą temą, bet, nežinau, ar visas šis reikalas atsipirks, viską iškėlus atskirai. Taigi, lauksiu jūsų nuomonių, ir žiūrėsiu, kaip čia viskas gausis.

Dar kartą prašau, palikite savo nuomonę. Visgi 100 žmonių nėra jau tokia ir maža krūva :

Ar fosron.lt gali būti ir su interneto kurimu/programavimu susijęs turinys?

DevBlog atskirai
DevBlog bendrai
Man nesvarbu
Kodėl taip manote?

Persikėliau

Balionai
Balionai iš Flickr

Po ilgų dvejionių, apgalvojimų, visgi pasiryžau perkelti blogą iš Xt.lt į foSRon.lt.

Nukeliavę į xt.lt būsite automatiškai nukeltas į fosron.lt, ir sekantį mėnesį xt.lt liks nenaudojams (nors jau turiu idėjų, ir po mokslų reiks pradėti jas įgyvendinti). Taip pat pasikeitė ir RSS adresas (feeds.feedburner.com/fosron, senuoju adresu taip pat matysite įrašus, bet patariu jį pakeisti 😉

Kartu su perkelimu, padariau ir šiokį tokį blog’o sistemos atnaujinimą, taip pat atnaujinau ir viršaus stilių. Gali būti, jog jau trečią kartą keisiu puslapio šabloną. Jau turiu nusipaišęs idėją, dabar beliko tik atradus laiko ją sukoduoti, ir parodyti plačiajai visuomenei, kad išgirsti vertinimus ir nuomones.

Turbūt pastebėjote, jog mano blog’as šiek tiek apmirė (normaliai nerašiau jau 3 savaites), buvau išsisėmęs, beto ir laiko nebuvo (mokslai, ir kitos varlės). Bet pažadu, jog jau greit pradėsiu rašyti 🙂

Taigi, kolkas tiek. Laukite atnaujinimų, ir aišku, mano rašliavų 😉