Dilema – “DevBlog” ar ne?

webdevelopment

Taigi, iškilo dilema. Kadangi, aš esu kaip ir programuotojas, tai norėčiau pasidalinti savo patirtimi ir su pasauliu. Tik nežinau, kaip jūs, mano skaitytojai, visą šį reikalą priimtumėte? Manau dauguma sakytų, jog čia yra tavo tinklaraštis, ir gali daryti ką nori, bet, manau kiekvienas iš mūsų stengiasi dėl skaitytojų. Kam rašyti, jei tavęs neskaito? Taigi, prašau palikite savo balsą, bei parašykite komentarą, kodėl taip manote?

O dabar apie pačią DevBlog idėją. Ji iš dalies kopijuota nuo Juozo a.k.a Juokaz, kuris turi savo DevBlog’ą. Visa idėja – programavimo temos atskirai nuo bendro srauto (bei galbūt anglų kalba). Aš pats norėčiau rašyti lietuviškai,  bet, matant, kad tam paklausos Lietuvoje nelabai yra, manau rašyčiau angliškai. Bet tik tuo atveju, jeigu viskas bus atskirai. Gi nerašysiu į lietuvišką blogą angliškai 🙂 Subdomenas http://dev.fosron.lt jau paruoštas, jau kaip ir atradau temą, bei net sugalvojau pirmą temą, bet, nežinau, ar visas šis reikalas atsipirks, viską iškėlus atskirai. Taigi, lauksiu jūsų nuomonių, ir žiūrėsiu, kaip čia viskas gausis.

Dar kartą prašau, palikite savo nuomonę. Visgi 100 žmonių nėra jau tokia ir maža krūva :

Ar fosron.lt gali būti ir su interneto kurimu/programavimu susijęs turinys?

DevBlog atskirai
DevBlog bendrai
Man nesvarbu
Kodėl taip manote?

Published by foSRon

Web Developer'is, sporto ir šiaip, gyvenimo megėjas! :)

Join the Conversation

7 Comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. Rašyk lietuviškai būk pionierius ir tikrai “atsipirks”. Patarčiau rašyti net gi i fosron.lt. Nes pripažink kol kas tavo blogas buvo apie nieką. Tai jau geriau dev+video ir blogsferos intarpai vienam sraute, tai bus patraukliau tiek žaliam tiek patyrusiam, nes parodysi, kad ne vien dev gyveni.

  2. Reikėtų dev palikti bendrai, jeigu planuoji rašyti lietuviškai. Nemanau, kad tai prieštarautų tinklaraščio temai, be to visada yra įdomu paskaityti apie programavimą. Žinoma, jeigu planuoji rašyti ne lietuviškai, tada norėčiau, kad rašytum atskirai.

    1. Na vieniems gali būti įdomu, o kitiems visiškai ne, ir poto sulauksiu komentarų “Nebeįdomiai rašai, trinu lauk prenumeratą” , o tai visai ne fun.

  3. Jei apie dev-stuff rašysi rečiau nei “standartinius” įrašus, manau gali dėti ir į bendrą srautą.
    Jeigu rašysi angliškai ir/ar dažnai, dėk į atskirą blog’ą.