Dilema – “DevBlog” ar ne?

webdevelopment

Taigi, iškilo dilema. Kadangi, aš esu kaip ir programuotojas, tai norėčiau pasidalinti savo patirtimi ir su pasauliu. Tik nežinau, kaip jūs, mano skaitytojai, visą šį reikalą priimtumėte? Manau dauguma sakytų, jog čia yra tavo tinklaraštis, ir gali daryti ką nori, bet, manau kiekvienas iš mūsų stengiasi dėl skaitytojų. Kam rašyti, jei tavęs neskaito? Taigi, prašau palikite savo balsą, bei parašykite komentarą, kodėl taip manote?

O dabar apie pačią DevBlog idėją. Ji iš dalies kopijuota nuo Juozo a.k.a Juokaz, kuris turi savo DevBlog’ą. Visa idėja – programavimo temos atskirai nuo bendro srauto (bei galbūt anglų kalba). Aš pats norėčiau rašyti lietuviškai,  bet, matant, kad tam paklausos Lietuvoje nelabai yra, manau rašyčiau angliškai. Bet tik tuo atveju, jeigu viskas bus atskirai. Gi nerašysiu į lietuvišką blogą angliškai 🙂 Subdomenas http://dev.fosron.lt jau paruoštas, jau kaip ir atradau temą, bei net sugalvojau pirmą temą, bet, nežinau, ar visas šis reikalas atsipirks, viską iškėlus atskirai. Taigi, lauksiu jūsų nuomonių, ir žiūrėsiu, kaip čia viskas gausis.

Dar kartą prašau, palikite savo nuomonę. Visgi 100 žmonių nėra jau tokia ir maža krūva :

Ar fosron.lt gali būti ir su interneto kurimu/programavimu susijęs turinys?

DevBlog atskirai
DevBlog bendrai
Man nesvarbu
Kodėl taip manote?

7 komentarai(-ų) “Dilema – “DevBlog” ar ne?

 1. osam liepos 6, 2009 17:43

  Rašyk lietuviškai būk pionierius ir tikrai „atsipirks“. Patarčiau rašyti net gi i fosron.lt. Nes pripažink kol kas tavo blogas buvo apie nieką. Tai jau geriau dev+video ir blogsferos intarpai vienam sraute, tai bus patraukliau tiek žaliam tiek patyrusiam, nes parodysi, kad ne vien dev gyveni.

 2. Lapinas liepos 6, 2009 16:53

  Na aš tikrai prenumeratos neatsisakysiu 😉

 3. Edvinas(ezg) liepos 6, 2009 16:12

  Reikėtų dev palikti bendrai, jeigu planuoji rašyti lietuviškai. Nemanau, kad tai prieštarautų tinklaraščio temai, be to visada yra įdomu paskaityti apie programavimą. Žinoma, jeigu planuoji rašyti ne lietuviškai, tada norėčiau, kad rašytum atskirai.

  • foSRon liepos 6, 2009 16:16

   Na vieniems gali būti įdomu, o kitiems visiškai ne, ir poto sulauksiu komentarų „Nebeįdomiai rašai, trinu lauk prenumeratą“ , o tai visai ne fun.

 4. Povilas liepos 6, 2009 16:07

  Jei apie dev-stuff rašysi rečiau nei „standartinius“ įrašus, manau gali dėti ir į bendrą srautą.
  Jeigu rašysi angliškai ir/ar dažnai, dėk į atskirą blog’ą.

  • foSRon liepos 6, 2009 16:15

   Na kolkas neplanuoju labai dažnai rašyt. Bet man didžiausia dilema, ar jie kam nors bus bent kiek įdomūs lietuviškai…

Parašykite komentarą