Atnaujinta išvaizda, TwentyTen vertimas ir informacija apie reklamą

image

Sveiki visi,

pirmas naujas dalykas, tai yra tema. Nors ir kokia man graži buvo savo kūrybos tema, bet atsirado noras pamatyti ir pajausti kažką naujo. Ir kaip tik atsirado nauja WordPress versija, kartu su labai gražia tema TwentyTen. Iškart pradėjau mąstyti, kaip ją čia pagyvinus (nes jau žinojau, kad ją įjungsiu) ir internete atradus gražų dangaus foną, mano paieškos buvo baigtos. Antraštės paveiksliuką kol kas naudoju standartinį, bet manau paieškosiu kažko savo nuotraukų archyve, kad būtų autentiška 🙂

Sekantis dalykas – lietuviškas šios temos vertimas. Nors http://translate.wordpress.org projekte ir yra lietuviškas vertimas, bet nusprendžiau, kad jis šioks toks, na “klišas”, todėl išsiverčiau viską pats. Panaudojau daugiskaitos varikliuką iš nežinau.lt rasto .po WordPress vertimo failo, ir visus tekstus daug maž gražiai išverčiau į lietuvių kalbą. Parsisiųsti galite čia. Instrukcijų, kaip temą įdiegti, rasite internete (procedūra nėra sunki). Ir jei turite priekaištų ar pastabų dėl vertimo, rašykite, pataisysiu. Arba tai galite padaryti patys, archyve yra failas, kurį galite redaguoti su POEdit ar dar kitomis vertimo programomis. Būtų gerai, jei praneštumėte, jei kažką keitėte.

Ir paskutinis dalykėlis būtų reklama. Per metus visų reklaminių banerių parodymai susumavus yra ~900000 (devyni šimtai tūkstančių), ir nors paspaudimų reitingas nėra pats geriausias, bet manau ir tokį mažą indelį reiktų vertinti. O dabar, įdomumo dėliai, pažiūrėjau, kiek iš draugiškų susitarimų yra vykdomi. 3. Buvo 12 banerių, praspyriau visus, išskyrus 3. Jų nevardinsiu, bet manau net tam ir reikalo nėra. Jei per apsirykimą išjungiau Jūsų banerį, atsiprašau, šaukite, sutvarkysime.

Taigi, dabar pasiūlymas, tiems, kas nori būti matomi. Per dieną mano tinklaraštį aplanko ~150 unikalių lankytojų, bei rašinius skaito maždaug 180 RSS skaitytojų. Jei ką domina reklamos APSIKEITIMAS, kreipkitės el.paštu (slapyvardis fosron, Google pašto sistemoje), susitarsime ir, tikiuosi, draugiškai apsikeisime 🙂

Kol kas tiek, galvoje tupi porą mintelių rašiniams, tikiuosi atsiras laiko ir noro jiems parašyti, ir iki kito karto!

Visada Jūsų,

image

Tautvydas.

Published by foSRon

Web Developer'is, sporto ir šiaip, gyvenimo megėjas! :)

Join the Conversation

2 Comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. Sakai būna žmonių kurie padaro oficialų "klišą" vertimą, o būna protingesnių, kurie iš to klišo vertimo padaro teisingą ir pateikia pas save? Gal.
    Lietuviškų WP vertimų (vertėjų) bėda ta, kad kiekvienas galvoja tik apie save – pasiima iš oficialaus WP puslapio esamą medžiagą, kažką patobulina, papildo ir kažkodėl pamiršta ją įdėti atgal. NEgerai taip, nes vietoj to, kad turėtume vieną oficialų "palaikomą" WP ir jo šablonų vertimą, gauname pasenusį oficialų ir krūvą išsibarsčiusių "naujesnių ir geresnių" versijų.

    1. Aš esu 100% už oficialų vertimą, bet pastebėjau, jog šiuo metu iš jo gan mažai naudos, plius, jis net niekam neįdomus. Reikia susisrast iniciatyvinę grupę, kuri kažko imtusi, nes pvz. šiuo metu mes net neturim oficialaus WordPress lietuviško vertimo, nors per internetą .mo failų išsimėtė "dafiga".